با مشارکت مجمع خیرین بهداشت و سلامت استان اصفهان امام هادی (ع) و گروه کاردرمانی دانشکده علوم توانبخشی اصفهان ، جشنی در خصوص گرامیداشت صدمین سالگرد رشته ی کاردرمانی  در روز شنبه4 آذر  از ساعت 14الی 18 باحضور 900 نفر از اساتید،پزشکان، دانشجویان و ... در تالار شریعتی دانشگاه علوم‌پزشکی اصفهان برقرار گردید

.        

کاردرمانی یکی از شاخه های رشته ی توانبخشی است که علم و هنر استفاده از فعالیت های هدفمند زندگی جهت ارتقا ‌و بهبود کیفیت زندگی افراد است و مراجعین میتوانند با کاردرمانی حداکثر استقلال ممکن در کارها و فعالیت های روزمره زندگیشان را بازکسب کنند. گزارشی از کلیت برنامه در ادامه تقدیم میشود:

این مراسم علاوه بر مراسمات رایج جشن های مختلف شامل موارد علمی از جمله پخش کلیپ های مرتبط با رشته ، سخنرانی علمی اساتید ، غرفه علمی همراه با پخش بروشور های معرفی رشته و.... بود.

 

    نمونه بارز این رشته در مرکز جامع سلامت مرحوم حاج احمد محکم کار در منطقه زینبیه راه اندازی و به کودکان دارای اختلال، خدمات ویژه ای ارائه می دهد.

 

 

   مرکز جامع سلامت حاج احمد محکم کار در سطح کشور منحصر  به فرد بوده که با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مجمع خیرین بهداشت و سلامت استان اصفهان امام هادی(ع) تاسیس و راه اندازی گردید.